III Ogólnopolski Weekend FORUM KOBIET

OPINIE NA TEMAT WEEKENDU

Ten czas, który tu spędziłam sprawił, że po raz pierwszy w życiu otworzyłam się przed Bogiem. Teraz wiem, że to, że tu jestem, nie jest przypadkiem. (...) Tu wszystko się zaczęło... Tak bardzo się cieszę, że odrodziłam się na nowo, poznałam wspaniałych ludzi i otworzyłam moje serce... (...) Dziękuję, że jesteście. Dziękuję, że dzięki Bogu – znalazłam swoją drogę... w końcu.

Ten weekend był momentem przełomowym w moim życiu. Jadąc tutaj nie wiedziałam, czego mam oczekiwać, wahałam się, czy w ogóle tutaj powinnam być, czy jest to dla mnie właściwe miejsce. Dzisiaj już wiem, że tak. (...). Dziękuję za te chwile.

Wyjazd dał mi świadomość, w jakim miejscu się znajduję w swoich relacjach z Bogiem. Dał siłę do zmagania ze swoimi problemami...(...)

Chcę czerpać inspiracje od kobiet z innych miast, dobrze jest słyszeć, że w całej Polsce, w wielu miastach dzieje się tak wiele rzeczy, jest tyle inicjatyw.(...)

Zrozumiałam, że muszę odważniej mówić o Bogu innym. (...)

Bóg po raz pierwszy od dłuższego czasu mówił do mnie i mówił do mnie po imieniu.

Jestem poruszona i zbudowana, bo dziś wróciłam do etapu, w którym z takim entuzjazmem wyruszyłam na spotkanie z Bogiem. (...) Jestem zachęcona i wyjeżdżam w lepszej kondycji niż przyjechałam.

Wspaniałe przeżycie duchowe dla mnie! To mój pierwszy weekend z Forum Kobiet, ale mam nadzieję i chcę kontynuować moje doświadczenie z Wami. Jesteście wspaniałe i dziękuję Bogu, że mogłam Was poznać i być z Wami. (...) Dziękuję Wam, że mogłam poznać i usłyszeć Słowo Boże!KILKA ZDJĘĆ Z ZAKOŚCIELA 2010

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć kliknij tutaj...