Jaką żoną jestem?, Linda Dillow

Linda Dillow dzieli się własnymi doświadczeniami z niemal pięćdziesięcioletniego stażu małżeńskiego. Mówi o tym, jak żyć razem dzień po dniu, rok po roku. Podejmij wyzwanie, a osobiście przekonasz się, jak twoja zmiana wpłynie na wasz związek.

Czy moje małżeństwo może być lepsze? Może!


Tylko Linda Dillow potrafi tak pisać o małżeństwie i o nas, kobietach, w roli żon. Zachęca i w praktyczny sposób pokazuje, jak być kobietą, która wie, czego pragnie, stawia przed sobą dobre cele i osiąga je.

Alina Wieja, autorka książek, redaktor naczelna czasopisma „Nasze Inspiracje”

Ta książka nie obiecuje łatwego szczęścia małżeńskiego, jednak stwarza perspektywę, daje nadzieję i napawa optymizmem.

Magdalena i Wiesław Grabowscy, wykładowcy, doradcy rodzinni, Służba Rodzinie

Mądra kobieta buduje swój dom i nie boi się wyzwań – kup tę książkę, przeczytaj, zastosuj, a zobaczysz, jak wiele może się zmienić!

Jagoda Markiewicz, przewodnicząca Forum Kobiet – Ruch Nowego Życia

„Książka Lindy Dillow Jaką jestem żoną? to pozycja fenomenalna, jedna z najlepszych, jakie kiedykolwiek czytałem na temat małżeństwa. Jeśli chcesz w swoim związku oddać Bogu chwałę, jeśli szukasz głębszej intymności, jeśli pragniesz być bardziej podobna do Chrystusa – koniecznie musisz ją przeczytać. Nieczęsto udaje się połączyć tak wnikliwe spojrzenie na małżeństwo z głębokim aspektem duchowym – a ma to wielkie znaczenie”. Gary Thomas, autor książki Sacred Marriage, Second Baptist Church, Houston, USA.