Prezent zapakowany przez Boga,
Linda Dillow Lorraine Pintus

Mam przed sobą książkę dla dziewcząt i kobiet stojących przed decyzją o małżeństwie, która w zupełnie nowy sposób podchodzi do sprawy czystości przedmałżeńskiej. To „Prezent zapakowany przez Boga. Czy wiesz, czemu warto czekać” Lindy Dillow i Lorraine Pintus.

Jest książką dla osób, które pragną poznać odpowiedzi na pytania dotyczące intymności, szacunku do własnego ciała i czystości seksualnej. Autorki starają się szczerze odpowiedzieć na wszystkie pytania, nawet te, które niewiele osób ośmieliłoby się zadać. Książka pomaga lepiej zrozumieć Boga i Jego miłość; umożliwia dostrzeżenie piękna Jego planów względem naszego ciała, życia i związków. Uświadamia, że w naszej kulturze, jeśli chodzi o seksualność, wszystko jest „odwrócone do góry nogami’ i odbiega od tego, co zaplanował Bóg

Dla zachęty fragment listu autorek do czytelniczek

Droga Przyjaciółko!

Książka ta mówi o Bożym planie związanym z seksualną czystością i o Bożej miłości do Ciebie – jego córki.

Tego rodzaju książki zabrakło nam, gdy byłyśmy niezamężne i jesteśmy przekonane, że oszczędziłaby nam ona wielu uczuciowych rozczarowań.

Pozwól, by podczas jej lektury Twoje oczy dostrzegły piękno zawarte w seksie, który jest Bożym darem dla człowieka.

Odkryj emocjonalne i duchowe przyczyny, dla których warto czekać na seks. Jeśli już kiedyś zrezygnowana odłożyłaś na bok ten prezent, zechciej teraz przyjąć nadzieję na nowy początek w dziedzinie seksualności.

Tysiące kobiet opowiedziało nam o swoim wielkim żalu z powodu niewłaściwych wyborów seksualnych. Wielokrotnie słyszymy słowa kobiet „Żałuję, że nikt mi nie doradził, by czekać, że nikt mi nie wyjaśnił, dlaczego warto czekać oraz że nikt mi nie pomógł ułożyć własnego planu oczekiwania”. Modlimy się, by „Prezent zapakowany przez Boga” był w tym dla Ciebie pomocny.

Recenzja - Czasopismo BRAT nr 1 (80) Styczeń 2004