Życie świadome celu, Rick Warren

Po co tak naprawdę tutaj jesteśmy?

Przeżyj niezapomnianą i zmieniającą życie 40-dniową podróż z książką "Życie świadome celu", którą odbyły miliony czytelników na całym świecie!

Ta niezwykła odkrywcza i inspirująca książka pomoże Ci wyostrzyć spojrzenie na prawdziwy, Boże sens i cel życia.

Książkę Ricka Warrena “Życie świadome celu” można śmiało nazwać podręcznikiem kształtowania formacji duchowej. Jest godna polecenia każdemu szukającemu odpowiedzi na fundamentalne pytania o własną egzystencję oraz rozpoznawanie swojego miejsca we wspólnocie ludzi wierzących. Lektura obowiązkowa!

Henryk Wieja, lekarz, autor książki “Tajemnice pełnego zdrowia”

Są książki, które nie musiałyby być napisane i nie ma znaczenia, czy przez kogokolwiek zostaną przeczytane. Śą tez takie, bez których ludzkość byłaby znacznie uboższa. Książka “Życie świadome celu” to dzieło, którego nie można nie przeczytać. (...)

W. Andrzej Bajeński, pastor

Rick Warren - autor książki "Kościół świadomy celu", sprzedanej w milionach egzemplarzy, przetłumaczonej na ponad 20 języków. Publikacją otrzymała Złoty Medal, stając się jedną spośród 100 chrześcijańskich książek, które zmieniły XX wiek. Autor jest pastorem, założycielem jednego z największych, znanych na świecie kościołów Saddleback Church w Lake Forrest, w Kalifornii.

www.purposedrivenlife.com