ARCHIWUM 2020Boże Narodzenie 2020

Z pewnością te Święta Bożego Narodzenia będą inne niż wszystkie, podobnie jak inny był ten mijający rok. Wszystko się zmieniło i nie wiemy co nas jeszcze czeka. Ale jest coś co nie zmienia się, bez względu na okoliczności.

Jest Bóg, którym ma kontrolę nad wszystkim, który ma właściwy czas na wszystko, i który zawsze dotrzymuje Swojego Słowa. Dlatego jak co roku możemy świętować Boże Narodzenie, bo Bóg wypełnił Swoją obietnice i ponad 2000 lat temu posłał na świat Jezusa. Zrobił to z miłości do nas, aby nas uratować i abyśmy mogli stać się dziećmi Bożymi. Mamy więc powód do radości i wdzięczności, pomimo wszystko.

I takich właśnie Świąt życzymy, pełnych pokoju, bo wiemy, że Bóg ma kontrolę nad wszystkim, pełnych wdzięczności bo mamy Zbawiciela, i pełnych radości, bo mamy Boga, który jest z nami zawsze. On jest naszą nadzieją w każdym czasie!

I tym pokojem, radością, wdzięcznością i nadzieją dzielmy się z innymi.

Niech Chrystus będzie w centrum tych Świąt i całego Nowego Roku.
Polecamy 9 wykładów on-line na temat: Księga Apokalipsy
03 października 2020 – spotkanie

Do pobrania zaproszenie pdf
Wielkanoc inna niż zwykle

Spędzimy ją w domu, więc postarajmy się, by była wyjątkowa. Zapraszamy na pełną inspiracji stronę: „Wielkanoc w domu”

Na stronie znajdziesz opowiadania, fragmenty z Pisma Świętego pomagające w odkrywaniu tego co się stało 2000 lat temu. Pomysły na wspólny czas w domu – inny na każdy dzień Wielkiego Tygodnia. Tematyczne filmy, słuchowisko dla dzieci, ciekawe artykuły skłaniające do refleksji nad Wielkanocą oraz sugestie jak można pomóc dzieciom zrozumieć sens świąt.

Zachęcamy do wchodzenia na stronę codziennie, ponieważ każdego dnia Wielkiego Tygodnia będą pojawiały się nowe materiały.

Zapraszamy!
Spotkanie w Kole

22 marca 2020 (niedziela)
Żyj z pasją
więcej...