ARCHIWUM 2021Polecamy wtorkowe wieczory on-line z Ew. św. Jana
Wielkanoc 2021

Po tym poznaliśmy miłość,
że On oddał za nas życie swoje. (1J 3,16)
A właśnie za wszystkich umarł Chrystus po to, aby ci, co żyją, już nie żyli dla siebie, lecz dla Tego, który za nich umarł i zmartwychwstał. (2 Kor 5,15)

Żyjemy w niepewnych czasach. Wiele osób zmaga się z chorobą, samotnością, utratą bliskiej osoby, obawą o jutro, lękiem o życie. Może jesteśmy rozczarowane i zasmucone, że te Święta nie będą wyglądały tak jak chciałybyśmy. Mimo to mamy powody do świętowania.

Jezus umarł z miłości do nas, do każdego człowieka, aby nas uratować i dać nowe życie. On przynosi pocieszenie, zachętę, chce towarzyszyć nam i pomagać w każdych okolicznościach. Jego śmierć i zmartwychwstanie przynoszą nadzieję, dla każdego, kto Mu zaufa, nadzieję, która sięga poza śmierć.

On zmartwychwstał i w Nim jest nasze życie. Dlatego, bez względu na okoliczności, świętujmy i żyjmy dla Tego, który za nas umarł i zmartwychwstał!

Chociaż Wielkanoc spędzimy w domu, może być wyjątkowa. Zapraszamy na stronę www.Wielkanocwdomu.pl na której znajdziecie wiele inspiracji.

Polecamy krótki film „WYBRANY ŚWIADEK” Pokazuje wydarzenia z życia Jezusa, Jego śmierć i zmartwychwstanie oczami pierwszego świadka Jego Zmartwychwstania – MARII MAGDALENY.

Zobacz film klikając tutaj.

Życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego